Grafika - logo, vizitka, leták, tiskoviny, corporate identity ...

Corporate Identity - definice jednotného stylu

Pomůžeme Vám vybudovat nebo doladit Vaší Corporate identity (CI) - jednotný grafický styl reprezentující Vaši společnost od vizitek až po mutimediální prezentace. Toto je důležité z hlediska vnímání firmy zákazníkem. Dobře nastavená CI působí na klienty a ti si po nějaké době automaticky spojí tento styl s Vaší firmou. Samozřejmě také vizitka, leták, hlavičkový papír, polep vozidla, reklamní tabule na Vaší provozovně vypovídají o tom, jak se své firmě věnujete a mnohem profesionálněji působí, když toto vše je v jednotném stylu než když je každý reklamní produkt v úplně jiném stylu.

Výroba loga, vizitek, letáků

Navrhneme Vám vždy originální a jednoduché logo, které si zákazníci zapamatují. Složité a graficky náročné tvary loga zákazníky jen matou, bohužel mnoho firem se v nich přímo vyžívá. Správné logo by vždy mělo splňovat několik kritérií:
  • logo by mělo být jednoduché a snadno zapamatovatelné
  • logo by mělo být použitelné na různých platformách (papír není monitor počítače a v tisku vše může vypadat jinak než na monitoru)
  • logo je nezaměnitelné a originální
  • pokud to jde může logo i naznačovat obor Vaší činnosti

Výroba prezentací v elektronické podobě

Pokud chcete na obchodní partnery zapůsobit jinak než ostatní, možná si zvolíte místo klasického katalogu variantu elektronické prezentace na CD nebo DVD. Proti tištěnému katalogu je prezentační CD dnes již výrazně levnější (kromě ceny za samotnou výrobu prvního kusu). Prezentační CD/DVD nabízí velkou kapacitu, kterou můžete využít tak, že na něj umístíte nejen katalog, ale i multimediální obsah, který na papír dát nelze (např. firemní videa, dokumenty apod.). Ceny za takovou prezentaci jsou vždy individuální podle požadavků a technických možností daného média.

Jednotné pracovní prostředí a další možnosti

Pokud máte ve firmě více počítačů, pak možná uvítáte naši službu sjednocení pracovního prostředí. Vytvoříme jednu nebo celou sadu tapet na plochu počítače s Vaším firemním motivem. Ať už potřebujete propagovat svojí firmu online nebo jiným způsobem, vyrobíme vám potřebný reklamní produkt - bannery pro umístění na internet, stejně jako billboard pro umístění na reklamní plochu. Vše opět v jednotném grafickém stylu pro zachování corporate identity. V případě potřeby vytvoříme nejen grafiku klasickou (2D), ale i trojrozměrnou (3D) - a to jak statické scény tak i animace.

grafické podkladyPo dokončení a zaplacení jakéhokoliv grafického produktu od nás obdržíte nejen výslednou podobu produktu samotného, ale i veškeré podklady a zdrojové soubory. Ty potom můžete nadále používat kdekoliv jinde. Pokud se např. rozhodnete, že po vytvoření loga námi si reklamní tabuli necháte vyrobit jinde, nejste tak vázáni pouze na naši firmu, což některé firmy s oblibou dělají, aby si zajistili další zakázky.