WWW stránky, webdesign, online aplikace, internetové služby ...

Tvorba webové prezentace

Tvorba www stránek (neboli webdesign) je hlavní náplní naší práce. Dokážeme pro Vás připravit malý osobní web, středně rozsáhlou firemní prezentaci, stejně jako rozsáhlé internetové projekty. Při tvorbě webu vždy dodržujeme několik zásad, nezávisle na velikosti projektu.

  • web nikdy neděláme z šablon ! Podle nás si každý web zaslouží svůj vlastní originální design, který jde s dobou a už při jeho návrhu je třeba dopředu myslet na technické možnosti při vytváření webu. Vždyť k čemu by Vám byl dokonale navržený supermoderní design, který se nedá rozumně použít.

  • vždy se snažíme o maximální kompatibilitu vytvořených www stránek pro všechny běžně používané internetové prohlížeče. Doby, kdy počítačům kraloval Internet Explorer jsou již dávno za námi, a je proto třeba dbát na to, aby stránky nevypadaly pěkně jen v mém vlastním prohlížeči, ale hlavně na počítačích návštěvníků Vašeho webu, kteří stále častěji používají prohlížeče jiné (např. Firefox, Operu, Maxthon) přičemž každý má při zobrazování www stránky svá specifika.

  • při tvorbě bereme v úvahu již existující reklamní materiály (vizitky, letáky, firemní logo ... ). Pokud takové materiály již existují tak z hlediska uživatelů je vhodné ladit web do takového stylu, aby podpořil již používaný grafický styl. Jestli ještě komplexní grafický styl (corporate identity) nemáte, pak Vám jej samozřejmě pomůžeme vytvořit - více se dozvíte v sekci Grafické služby.

  • vytvořením www stránek naše spolupráce nekončí ! Pokud Vám Vaše ať osobní nebo firemní prezentace má něco přinést je třeba, aby ji vidělo co nejvíc lidí. S tím Vám samozřejmě můžeme pomoci - více se dozvíte v sekci Další služby.

Online aplikace

Online aplikace není nic jiného než interaktivní webová prezentace, tj. taková, která reaguje na akce uživatele. Není to tedy jen statický web na zobrazení informací. Mezi typické online aplikace patří např. eshop, online katalog produktů, diskuzní forum apod. . Ke každé takové prezentaci od nás máte vlastní administraci tzn., že jste sami schopni si měnit např. popisy, obrázky, ceny zboží v eshopu, nahrávat fotky do sekce Vašich referencí apod. .

Správa, údržba, rozvoj www prezentace

Pokud již máte www prezentaci hotovou (ať již od nás nebo od kohokoliv jiného) je třeba se o ní starat. Webové stránky totiž nejsou jako klasický inzerát ve Zlatých stránkách, který jak se vytiskne, tak také zůstane. I když mnoho lidí i firem k nim takto přistupuje, stále více z nich si začíná uvědomovat, že aby Vám Vaše www stránky něco přinesly, je třeba se o ně starat. Pravidelná akutalizace, rozesílání novinek registrovaným uživatelům apod., to všechno jsou aktivity, které podporují povědomí o Vaší firmě a přivádějí Vám další potenciáloní klienty. Pokud chcete mít na www stránkách aktuální informace, ale platit si vlastního programátora se Vám zdá neefektivní, pak jsme tu pro Vás. Dokážeme sledovat dění ve Vašem oboru, publikovat dle dohody aktuální informace na Vašich www stránkách, obesílat emailem nebo i tištěnou formou registrované uživatele či potenciální nové klienty atd. .

Portály, ankety, online soutěže

Aby byl Váš web pro návštěvníky zajímavý, nemusí obsahovat jen "suché" informace. Lidé se rádi baví a i když právě hledají nějaké informace, je dokázáno, že pokud na takových stránkách alespoň čas od času naleznou zajímavou soutěž, anketu (nejlépe také o nějaké ceny) nebo třeba jen dobrý vtip, pak se budou na takové stránky sami vracet a odkaz budou i předávat dále. Máme zkušenosti s pořádáním online soutěží ať již formou fotosoutěže, kde mohou hlasovat i sami uživatelé, vědomostní soutěže i různých anket a pokud chcete svůj web probudit k životu, pak toto je ta správná cesta.